Digital

Розробка комплексних рішень у сфері сучасних digital-технологій для досягнення максимальних цільових показників. Інтернет-реклама будь-якої складності «під ключ».

Digital

МЕДІЙНА РЕКЛАМА

Візуальні матеріали, розміщені на популярних серед Вашої цільової аудиторії інтернет-ресурсах, здатні викликати моментальний зліт кількості переходів на сайт і стимулювати продаж. Пропонуємо розробку концепції і створення картинок, відео, анімацій, інтерактивних банерів, що привертають увагу, а також чіткий таргетинг і добір оптимальних майданчиків для розміщення і виконання поставлених завдань.

ТЕКСТОВА РЕКЛАМА

Альтернатива медійній рекламі без використання візуальних ефектів: правильно складений текст повідомлення і грамотна стратегія розміщення приносять не менші результати.

Digital
Digital

КОНТЕКСТНА І ПОШУКОВА РЕКЛАМА

Розміщення реклами в пошукових системах з урахуванням ключових слів за допомогою «Google Adwords» і «Яндекс.Директ» зробить Вашу компанію або бренд легко відшукуваним для дійсно зацікавленої аудиторії.

ТИЗЕРНА РЕКЛАМА

Тизер — гачок для клієнтів, картинка або ролик, що притягує інтерес відвідувача і посилює в ньому цікавість. Створення та розміщення тизерної реклами може бути доповнювальним інструментом будь-якої рекламної кампанії, викликаючи у такий спосіб бажання користувачів інтернету стежити за життям бренда і самостійно переходити на цільову сторінку.

Digital

СПАМ/БАНЕРНА РЕКЛАМА

Будь-який інструмент інтернет-реклами дієвий, якщо він створений грамотно і з розумінням механізмів сприйняття людини. Ви можете замовити розробку банерів різних форматів (статичного, flash- або GIF-банера) і розмістити їх на найвигідніших майданчиках.

SMM/SMO

Робота з соціальними медіа допомагає підтримувати репутацію компанії і контактувати зі своєю аудиторією з метою отримати від неї віддачу. Надаємо послуги зі створення і ведення корпоративних спільнот у соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Instagram), розробки дизайну і контент-плану, проведення активацій, моніторингу та оцінки ефективності, а також відстеження активності користувачів і відгуків.

Digital