Cinema under the sky в Equides Club

24.09.2018
Cinema under the sky в Equides Club

Ми живемо в унікальний час, в якому сучасна кіноіндустрія може задовольнити навіть найдосвідченіших сінеманів. Але який кіновечір можна назвати ідеальним без красивого, зручного і атмосферного майданчика? І йдеться зовсім не про типові кінотеатри. Відкритий був унікальний кіновечір Cinema under the sky в Equides Club — заміському кінному клубі. Зіркові гості, унікальна програма, дивовижні сюрпризи і, звичайно, чудові фільми в затишній атмосфері.

Наша компанія брала участь у розробці дизайну проекту кіновечір Cinema under the sky. Команда LMG advertising agency доклала свою руку до створення неповторної атмосфери і її візуального оформлення, яка відповідальна за прекрасний настрій і задає тон усьому заходу. Упакувати єдине ціле в проект з нуля під ключ — це наша «фішка». Ми розробили дизайн логотипа, фірмового стилю, presswall, сітілайтів, оформлення соціальних мереж, а також офіційних POS матеріалів для проведення цього чудового заходу.

Станьте свідком унікальної події в Україні та відвідайте стильний івент, на якому можна зустріти голлівудських зірок будь-якої величини. Cinema under the sky дарує таку можливість усім любителям перегляду прекрасних фільмів під пледом і з чашкою гарячого чаю.