Незамінна сувенірка: друк блокнотів, щоденників, планерів

21.02.2018
Незамінна сувенірка

Свята — це завжди прекрасно. Рівно доти, доки не виникає запитання, які ж подарунки підготувати клієнтам або партнерам за не дуже-то великого бюджету, та так, щоб і оригінально, і практично. Чудовим і актуальним рішенням завжди буде дизайн і друк блокнотів, брендування щоденників, планерів.

Навіть сучасна велика кількість додатків, що дають змогу планувати свій день, фіксувати думки (чого тільки варті звичайні «нотатки» на смартфоні), не замінить звичайний блокнот, який переріс від предмета для записів до інструменту самовираження.

На перший погляд здається, що немає нічого простішого, ніж нанесення логотипа на блокнот або щоденник, але коли справа доходить до вибору варіантів, очі розбігаються від різних технік нанесення, матеріалів обкладинки і характеристик паперу.

Залежно від конфігурації, можна виготовити блокнот з твердою палітуркою, з поролоном, на скобі, нитці або пружині, а сам логотип нанести, використавши один із безлічі варіантів тиснення.

Серед матеріалів, які ми використовуємо для обкладинки, — якісний щільний папір з матовою або глянцевою ламінацією, еко-шкіра, тканина.

Важливо приділити увагу внутрішньому блоку. Найбюджетнішим, але водночас таким, що не обмежуватиме творчі пориви майбутнього господаря, буде чистий блок. Такий блокнот нагадуватиме скетчбук або альбом для малювання.

Під час друку блокнотів також можна використовувати стандартні блоки в клітинку/в лінію. Але шаблоном можна не обмежуватися і додати трохи креативу. Нанесення логотипа на сторінки блокнота або створення індивідуального дизайну виділить ім'я вашого бренда. І чим оригінальніше буде рішення, тим краще.

У будь-якому разі ми допоможемо вам зробити найкращий вибір — як у питаннях дизайну, так і у виготовленні. Звертайтеся і дивіться роботи у розділі брендування и поліграфія