ДИЗАЙН

це симбіоз креативу, творчості та науки, який враховує безліч нюансів: починаючи від вимог клієнта, особливостей рекламованого об'єкта, цілей, споживчої аудиторії до рекламних носіїв, способу друку та навіть пори року.

Дизайн

ГРАФІЧНИЙ

Те, завдяки чому будь-який ідейний посил знаходить чітко окреслені риси і перероджується в конкретну форму. Важливе вміння втілювати ідеї за допомогою графіки так, щоб бути зрозумілими і, головне, правильно зрозумілими аудиторією.

ДРУКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Творчо розробляємо візитки, буклети, листівки, альбоми, флаєри, журнали – поліграфічну продукцію будь-якого виду і формату.

Дизайн
Дизайн

ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Немає простішого способу збільшити впізнаваність бренда або підвищити продаж, як показати свій бренд на носіях зовнішньої реклами.

УПАКОВКИ

Оригінальні і нестандартні рішення для варіантів упаковок здатні магнітом притягнути увагу покупців і стимулювати продаж.

Дизайн
Дизайн

ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМА

Для реклами в інтернеті пропонуємо розробку анімаційних банерів. Ми розробляємо рекламні банери як у вигляді картинки, так і з використанням технології Flash. Для дизайну рекламних банерів ми створюємо оригінальний сюжет, який виділить рекламовану послугу або продукцію Вашої компанії. Також ми допоможемо Вам провести рекламну кампанію в інтернеті із розробленими нами банерами на різних рекламних майданчиках.

САЙТ

Що б Ви не замовили – візитку, масштабний портал, інтернет-магазин або інтернет-представництво – дизайн сайту буде ідеальним. До того ж ми ніколи дизайн сайту не ставили вище usability та якості контенту. Навпаки, ми підпорядковуємо дизайн вимогам зручної інтуїтивної навігації, інноваційності (наприклад, flash) та насиченості ресурсу необхідною інформацією.

Дизайн