Послуги у нерухомості

Житлові комплекси давно вже відійшли від категорії просто красивих будівель. Сьогодні це цілі бренди зі своєю концепцією, цінностями та стратегією. Пріоритетом для будь-якого забудовника лишається довіра інвестора, а точніше вміння її заслужити, і саме тут Вам знадобиться допомога LIC Media Group. Ми надамо Вам послуги в нерухомості «під ключ».

Послуги у нерухомості

РОЗРОБКА ДИЗАЙН-ПРОЕКТІВ ІНТЕР'ЄРІВ

Замовити дизайн-проект інтер'єру — спосіб приховати будь-які недоліки квартири і виділити переваги, а також запобігти помилкам під час реалізації проекту і зайвим витратам на їхнє виправлення заздалегідь. Інтер'єрні рішення розробляються індивідуально, залежно від планування квартири, включно з елементами покриття і варіантами оздоблення.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Щоб втілена в життя ідея відповідала очікуванням і початковому задуму, контроль над вибором будматеріалів та виконанням ремонтно-будівельних робіт варто передати в руки дизайнера. Ви можете замовити реалізацію квартири або шоу-рума з нуля: як у вигляді модельного варіанта, так і готового житла «під ключ».

Послуги у нерухомості
Послуги у нерухомості

ІНТЕР'ЄРНА / ЕКСТЕР'ЄРНА / ПРЕДМЕТНА 3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Яскрава і жива 3D-картинка, пророблена до дрібних деталей, допомагає спростити сприйняття людиною простору, дати їй змогу відчути себе в ньому і оцінити ситуацію зсередини.

Вам може бути доступний будь-який ракурс і кут огляду завдяки безлічі варіантів подачі від дизайнерів LIC Media Group: зверху, під кутом, зі зрізаними стінами, поетапно, з перегородками/без, 3D-тур.

З прикладами робіт можна ознайомитись у розділі “Портфоліо”.